Halil Kara’nın sonuna kadar yanındayız

Halil Kara’nın sonuna kadar yanındayız

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, dün Korkuteli’yi ziyaret etti. İlçede iş istihdamı sağlayan ve üretim yapan tesisleri ziyaret eden Arı: Adayımız Halil Kara’nın sonuna kadar yanındayız.” dedi.14.03.2019 10:56

Dün ilçemizi ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçede iş istihdamı sağlayan ve üretim yapan tesisleri ziyaret eden Arı, işveren ve çalışanlarla bir araya geldi. Ziyaret programının amacı ile ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Cavit Arı:” Büyük laflarla konuşmamı süslemek istemiyorum. Mesele, ülke meselesidir. Antalya ve ilçelerinde ittifak süreci gerçekleşti. Gerek Antalya merkez, gerekse ilçelerde yakalanan olumlu atmosferin her geçen gün daha da yoğun şekilde güçlendiğini görüyoruz. Korkuteli İttifak Adayımız Halil Kara’nın sonuna kadar yanında ve destekçisiyiz. Kişiliği ve kaliteli geçmişi ile de bu göreve uygun olduğu her kesim tarafından da bilinmektedir” dedi.

“HERKESE EŞİT MESAFEDE BİR ADAY”

“Doğup büyüdüğüm topraklardır Korkuteli” diyen Milletvekili Cavit Arı,” Millet İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayımız Halil Kara kardeşimizin destekçisi olmak için bugün buradayım. Derdinizle dertlenip, isteklerinizi dinleyebilecek, herkese kapısı açık olacak bir adaydır Halil Kara. Sorunlarınıza ve isteklerinize çözüm bulma gayreti gösterecek bir adayımız var. Sen ben demeden, oy verdi vermedi eleştirisinde bulunmadan, eşit mesafede yaklaşım sağlayacak, eşit hizmet götürecek bir adaydır Halil Kara. Herkesi her kesimden insanları kucaklayan bir anlayışa sahiptir” açıklamasını yaptı.

“ DEVLETTEN HERKESE AYNI BÜTÇE GELİR”

Tüm Antalya’da uygulandığı gibi Korkuteli’nde de köyler mahalleye dönüştü diyen Arı: “  Bütünşehir yasası ile ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesi hizmet alanları belirlenirken Büyükşehir’in hizmet alanları da genişlemiştir. Burada Halil Kara, Büyükşehirde Muhittin Böcek’in göreve gelmesi ile birlikte uyum içinde birlikte çalıştıktan sonra yapamayacakları iş yoktur. İktidar kanadı para alamazlar hizmet edemezler diye milletin beynini bulandırıyor. Böyle yalanlara inanmayın. A partisi, B partisi olsun herkese eşit miktarda hizmet için nüfusa bağlı bütçe ayrılmaktadır. Bizler tabiî ki Halil Kara’nın göreve gelmesini istiyoruz. Ama sizlerin de gönlünden geçen bir siyasi parti vardır. Buna da saygı duyuyorum. Devletten gelen bütçe aynı bütçedir. Herkese aynı para gelir. Bunun da bilincinde olmanızı isterim” şeklinde konuştu. F Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.