Halk eğitim sergisi dün sona erdi

Halk eğitim sergisi dün sona erdi

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı yılsonu sergisi Çarşamba günü açılmıştı. Sergi dün son buldu. Halk Eğitim Müdürü Öznur Taşkan; “Sergimizde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.” dedi.25.05.2019 14:01

Her yıl olduğu gibi bu yolda Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi yılsonu sergisi geçtiğimiz Çarşamba günü açıldı. Sergi dün son buldu. 2018-2019 eğitim öğretim yılı sergisine başta İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit olmak üzere çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. Sergide 11 branşta 500’den fazla ürün sergilendi.

 

1 YILDA 4500 KURSİYER KURS GÖRDÜ

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan: “ Bu yılki sergimizi Çarşamba günü açmıştık. Sergimiz üç gün boyunca ziyaret açık kaldı. Bu yıl 155 kursta yaklaşık 4500 kursiyer kurs gördü. Sergimizde ürünlerimizin sadece bir bölümünü sergileyebildik. Daha bir çok ürünü de sergileyemedik. Ben emeği geçen tüm usta öğreticilerime ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca üç gün boyunca sergimiz hiç boş kalmadı, çok sayıda vatandaşımız sergimizi ziyaret etti. Tüm Korkutelilere, dostlarımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.