Halk eğitim yeni dönem planlamasını yaptı

Halk eğitim yeni dönem planlamasını yaptı

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı yeni dönem kursları için planlamalarını tamamladı. Yeni dönemin eylül ayı sonu veya ekim ayı başında başlaması düşünülüyor.10.09.2019 08:34

3 aylık yaz tatili boyunca açtığı kurslar ile 700’ün üzerinde kursiyere kurs veren Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında verecek olduğu kurslar için planlamasını yaptı. Eylül ayı sonu veya ekim ayı başlarında kurslarında başlaması bekleniyor.

 

Birçok kurum ile iş birliği içinde olacağız

Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Öznur Taşkan bilgi verdi. Taşkan; “ Her dönem olduğu gibi bu dönemde de açacak olduğumuz hobi kursları, destekleme ve yetiştirme kursları ile vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Yeni dönem kurslarımızın planlamalarını yaptık. Eylül sonu ekim başı gibi başlatmayı düşünüyoruz. Her zaman olduğu gibi yine Tarım İlçe başta olmak üzere birçok kurum ile iş birliği içinde olacağız. Ve ortak kurslarımız devam edecek. Aşçılık ve pastacılık, ev tekstili ve giyim, bağlama ve gitar, wushu, bilgisayar ve daha birçok kursu bu dönemde açacağız. En yakın zamanda;  devlet hastanesinde verilecek olan İşaret dili ve okul servislerinde hosteslik yapacak olan kadın personele yönelik kurslarımız olacak. Onun dışında yakın zamanda kursumuz yok.” diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.