Halk eğitime iki yeni müdür yardımcısı

Halk eğitime iki yeni müdür yardımcısı

Korkuteli Sevim - Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezinde görevli müdür yardımcıları Fatih Muslu ve Hafize Kartop’un öğretmenliğe geri dönmeleri üzerine halk eğitim merkezine iki yeni müdür yardımcısı atandı.08.10.2019 08:45

Yaklaşık dört yıldır Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde müdür yardımcılığı görevi yapan Fatih Muslu ve Hafize Kartop bu yıl öğretmenliğe geri dönüş yaptılar. Onların ardından boş kalan müdür yardımcılığı görevine; Avdan Şehit Ahmet Belen İlkokulu’ndan Senem Dayıoğlu ve Küçükköy Şehit Adem Yörük Ortaokulu’ndan Bekir Gedik getirildi.

 

Çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, “ Yaklaşık dört yıldır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız Fatih Muslu ve Hafize Kartop öğretmenliğe dönüş yaptılar. Onlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum ve verdikleri emekler için teşekkür ediyorum.  Kendileri ile çalıştığım için onur duyuyorum. Yeni gelen arkadaşlarımız; Senem Dayıoğlu ve Bekir Gedik’e de yeni görevlerinde başarılar dilerim. Onlarla da halk eğitim merkez müdürlüğü olarak çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.