Hedefimiz şampiyonlukları daimi yapmak

Hedefimiz şampiyonlukları daimi yapmak

Geçtiğimiz hafta Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasına katılan ve üç birincilik kazanan Korkutelispor Kickboks Takımı dün döndü. Sporcular ve antrenörleri Şükrü Haksız ilk olarak gazetecilerin sorularını yanıtladılar.09.07.2019 12:23

 Korkutelispor Kickboks Takımı geçtiğimiz hafta Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasına katıldı. Yaylanın güçlü yumrukları buradan üç birincilik ile döndüler. Amine Nur Özgen, Elif Tarayan ve Seren Erkış kendi alanlarında birinci oldular. Amine Özgen ve Elif Tarayan Eylül’de Macaristan’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takımı temsil etme hakkı kazandılar. Dün Erzurum’dan dönen sporcular ilk olarak Korkutelispor Kulübü yönetimi ile  bir araya geldiler. Basın açıklamasında bulundular.

Destek olan herkese teşekkür ederiz

Kickboks antrenörü Şükrü Haksız; “ Velilere, yönetime, belediye başkanımıza, basın mensuplarına kısaca bize destek çıkan herkese çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi üç birincilik aldık. Amine ve Elif Avrupa Şampiyonasında Milli Takımımızı temsil etmeye hak kazandılar. Spora bir süre ara veren zaten Milli Sporcumuz olan Seren Erkış ise yeniden aramıza katıldı.” dedi.  

Antalya bölgesinin en başarılı takımıyız

Haksız;“ Seren 2020 yılında düzenlenecek olan şampiyonalarda milli takımımızı temsil edecek. Onun için hazırlanacağız. Avrupa müsabakalarına katılmak için bir sezonda üç etap var. Biz daha önce ilk etaba katıldık. Bu sonuncusu idi, ilk hedefimiz bu şampiyonlukları daimi hale getirmek. Bunun içinde yoğun ve disiplinli bir tempo bizi bekliyor. Bir kez daha bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz.” dedi.

 

Bizler için serüven bitmedi

Korkutelispor Kulübü Başkanı Muharrem Yavuz; “ Çok güzel sonuçlarla döndünüz. Dediğimiz gibi önemli olan hiç başarı kazanmayan sporcularımızın da tecrübe kazanmasıydı. Hocamızın dediğine göre Antalya bölgesinin en başarılı takımıyız. Bizler için daha serüven bitmedi. Bir önceki belediye başkanımız Hasan Ali İrban’a, Belediye Başkanımız Ömer İşlek’e, hocamıza, şoförlerimize ve tüm Korkuteli halkına çok teşekkür ederim.”  dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.