Her türlü desteğe hazırız

Her türlü desteğe hazırız

Ak Parti Genel Merkez, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, dün öğleden sonra Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek'i makamında ziyaret etti. 08.11.2019 08:37

Öz, Antalya ve ilçelerinde Ak Partili Belediye Başkanlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdiğini ve bu kapsamda Cumhur ittifakı ortağı olan Korkuteli Belediyesi’ni de ziyaret etmek istediğini belirterek, Başkan İşlek'in gerçekleştireceği her türlü projeye ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti. 

 

"GECE, GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Abdurrahman Öz'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ortak yaptığımız projelerde, inşallah Cumhur İttifakını Korkuteli’de  okyanusa kaç damla atabilirsek o damlaları atmaya çalışacağız. Gece gündüz çalışıyoruz. Güzel bir birlikteliğimiz var. Güzel bir istişare ile gidiyoruz. Sizin bugün gelmeniz, bize ayrıca kuvvet verdi. Dosta düşmana bu birlikteliğin sadece ilçe bazında olmadığını, sadece il bazında olmadığını, mezara kadar olduğunu göstermek içinde bir ayna oldu." dedi. 

 

"SİZLERİN EMRİNE AMADEYİZ"

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, ziyaret esnasındaki konuşmasında "İlçe Başkanımızla, Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımız ile partimiz adına buradayız. Allah hizmet etmeyi nasip etsin. Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Antalya’dan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak, Ak Partili belediyelerimize hayırlı olsun ziyareti yapmak için buradayım. Ak Partili belediyeleri ziyaret ederken, MHP İlçe Başkanı arkadaşların da bizim ziyaretlerimize katıldığını gördüm, çok mutlu oldum. Buraya gelirken MHP Genel Merkezi’ne de bilgi verdim. İttifak yaptığımız yerlerde MHP’li belediyelerimize de nezaket ziyareti yapmak istiyorum dedim. Çok memnun oldular, çok güzel karşılandı. Bu çerçevede size, ilçe teşkilatımız ile birlikte nezaket ziyareti yapmak istedik. Bizler her zaman beraberiz. Antalya için Korkuteli için, genel merkez olarak elimizden ne gelirse desteğe hazırız. Antalya'nın, Ak Parti adına güçlü siyasi figürleri var. Bakanları var, Milletvekilleri var. Onların yanında bizim bir şey dememiz siyaseten şık düşmez, ama dediğiniz gibi, karınca misali yapılacak olan hizmete destek olmak adına benim söylemim. Yapılacak bir şey varsa, bizde sizlerin emrine amadeyiz. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.