Hükümet Konağına kavuşuyoruz

Hükümet Konağına kavuşuyoruz

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar dün Ak Parti Antalya İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş önderliğinde İlçe Başkanları Toplantısına katıldı. İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı toplantıda söz alan Sancaktar, Soylu’dan ilçemiz için Hükümet Konağı sözü aldı.07.11.2019 08:14

BAKAN SOYLU’DA KATILDI

Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, dün Ak Parti Antalya İl Başkanlığında İlçe Başkanları Toplantısına katıldı. Toplantıya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da katıldı. Toplantıya katılan Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar toplantıda söz alarak İlçemizin ihtiyacı olan Hükümet Konağı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası için talepte bulundu. İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ta konunun önemini ve aciliyetini dile getirdi.

 

2020 PLANINA ALINACAK

Bakan Soylu, Korkuteli İlçesinin kendisi içinde özel bir ilçe olduğunu vurgulayarak Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü’nün birlikte aynı binada yapılması için Sancaktar’a söz verdi. İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, “Hükümet Konağımızın projesi 2020 yılında yatırım planına alınacak. Bakanımıza bizi kırmayarak Hükümet Konağı sözünü verdiği için tüm Korkuteli Halkı adına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.