İmam Hatipler Yazıcı’yı ziyaret etti

İmam Hatipler Yazıcı’yı ziyaret etti

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile İlçe Müftüsü Selim Yazıcı çeşitli kurum temsilcileri ve okul idarecileri tarafından ziyaret edildi. 08.10.2019 08:47

İlçe Müftüsü Selim Yazıcı’ya 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile ziyaretler yapılmaya devam ediyor. Yazıcı’yı son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Eğitiminden Sorumlu Şube Müdür Yardımcısı Bilal Uysal ve Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ferit Sarı, Kız İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü ve öğrencileri ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Bilal Uysal’a okullarda eşlik ettiler.

 

İstişare yapıldı

Ziyaret ile ilgili müftülük sosyal medya hesabından, “Müftülük hesabından, “Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü idareci ve öğrencileri, Kız Anadolu İmam Lisesi Müdürü ve öğreticileri Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle müftümüzü ziyaret ettiler. Öğrencilerin mesleki eğitimlerinin en üst seviyede olması için müftülük ve okullar arasında yapılması planlanan hususların da istişaresi yapıldı. İlçe müftümüz yapılan nezaket ziyareti için teşekkür ederek membaımıza olan imam hatipler bizim göz bebeğimiz. Her zaman maddi ve manevi olarak sizlerin yanındayız. Müftülük olarak her daim okullarımızın hizmetindeyiz.dedi" İfadeleri kullanılarak paylaşım yapıldı.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.