İşlek gerçek yüzünü gösterdi

İşlek gerçek yüzünü gösterdi

Dün ilçemiz Esentepe Mahallesinde bulunan Korkuteli Belediyesi Mesire alanında piknik düzenleyen Cumhur İttifakı MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek’in, Hasan Ali İrban ile ilgili kullandığı ifadelere Hasan Ali İrban meclis üyesi adayları sosyal medya hesapları üzerinden tepki gösterdiler.25.03.2019 08:53

KONUŞMASI SAYGISIZCA”

Yerel seçimlere sayılı günler kala ilçedeki belediye başkan adayları da çalışmalarına hız verdiler. Cumhur İttifakı MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek’te dün Korkuteli Mesire Alanında piknik düzenledi. Piknikte rakipleri; Halil Kara ve Hasan Ali İrban’a hakarete varan ifadelerde kullandı. İşlek’in konuşması sırasında Hasan Ali İrban ile ilgili; “ Biz bu yola yedi kişi çıktık. Beş tane adam gibi adam, bir ben altı, birde evden kaçan kızımız var. Yedi kişiydik. Bu yedi kişi bir birimize söz verdik. Hangimizi seçerlerse seçsinler beraber koşturalım dedik. Biz altı kişi sözümüzü tuttuk. Ama o evden kaçan kardeş var ya evden kaçan ona diyorum. Sekiz aydır siyaset yapmamıştım, basının önünde siyaset yapıyorum.” dedi.

“SÖZÜM ONA ZAFER”

İşlek; “ Ey kardeş evden kaçtın gittin iftira ile yalanla etrafında gözünü karartmış adamların haysiyetsiz duruşu ile bu memlekette zaten bittin yalanla iftira ile zaten sürüden kaçtın gittin bari etme eyleme” İfadelerin kullanan İşlek’e Hasan Ali İrban’ın meclis üyesi adayları ve ekip arkadaşları tepki gösterdi. Konuşmaların yer aldığı video paylaşılarak “ Şahsi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda; “ Daha seferdeyken zafer kutlaması yapan Ömer Niyazi İşlek Bey’in sözüm ona zafer konuşmasındaki ağır hakaret ve saygısızca konuşması kendisinin gerçek yüzünü daha da net göstermiştir.Yorumu kamuoyunun vicdanına ve sağduyusuna bırakıyoruz.” İbarelerine yer verdiler.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.