İşlek muhtarlarla hizmet toplantısı yaptı

İşlek muhtarlarla hizmet toplantısı yaptı

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek mahalle muhtarları ile hizmet toplantısı gerçekleştirdi. Belediye Düğün Salonunda muhtarlar ile bir araya gelen İşlek, seçim çalışmalarında bahsettiği toplu çözüm ekibi ile gerçekleştireceği hizmet projesini muhtarlarla paylaştı.18.04.2019 08:48

HİZMET TARİHLERİ KURA İLE BELİRLENDİ

Kış aylarında çalışma şartlarının zor olacağı için yayla mahalleleri için ilk kura çekimi gerçekleşirken, daha sonra diğer mahalleler ve ilçe merkezinde yer alan mahallelerinin kuraları çekildi. Kura çekimlerini muhtarlara yaptıran İşlek:  “Oy’a göre değil kuraya göre hizmet çizelgesi belirliyoruz. Tüm ekiplerimiz bir hafta boyunca bir mahallemize gidecek. Her hangi bir sorun yaşanmasın, yanlış anlaşılmaya meydan verilmesin diye hizmet çizelgesini muhtarlarımızın çektiği kuraya göre yapacağız. Hava şartlarını göz önünde bulundurarak ve muhtarlarımızla ortak karar vererek yayla mahallelerimize öncelik tanıdık. Ben muhtarları bir belediye başkanının elleri, parmakları ve sinir uçları olarak görüyorum. 5 yıl boyunca birlikte hizmet edeceğiz. 5 yıl sonra sizler sandığa giderken mahallenizdeki sorunlar çözülmüş olarak sandığa gideceksiniz” dedi.

 

DOĞALGAZ İHALESİ YAPILACAK

Önümüzdeki günlerde doğalgaz ihalesinin yapılacağını ve 6 ay sonra doğalgaz için kazma vurulacağını belirten İşlek, 2 yıl boyunca ilçe merkezinde asfalt yapılmayacağını ifade etti. İşlek: “Bu süre içerisinde doğalgaz, elektrik, su, telefon, internet hattı gibi çalışmaları yapacak olan kurumlarla görüşüp, ilgili kurumlara gerekli desteği vererek çalışmaların aynı anda yapılmasını sağlayacağız. Tüm bu çalışmalar tamamlandıktan sonra merkez mahallelerimizde sıcak asfalt yapacağız” dedi.

 

31 MART AKŞAMI SİYASETE GÖZLERİMİ KAPADIM

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Mahallesinde 10 dönümlük bir park çalışması başlattıklarını ve önümüzdeki Cuma gününe kadar burayı bitireceklerini ifade eden İşlek: “ Her mahallemizde buraya yaptığımız park gibi parklar yapılacak. Ben 31 Mart akşamı siyasete gözlerimi kapadım. Sizler ve bizler 5 yıl sonra Korkuteli’ni Korkuteli yapan ekip olalım” dedi. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.