İYİ Partide seçim muhasebesi yapıldı

İYİ Partide seçim muhasebesi yapıldı

Geçtiğimiz Salı günü İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın başkanlığında seçimden sonraki ilk toplantısını yapan İYİ Parti’de seçim muhasebesi yapıldı. İl başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz ve Başkan Yardımcısı Sadi Çetin’de katıldı.18.04.2019 08:51

31 Mart yerel seçimlerinde CHP ile 24 Haziran’da kurulan İttifakı devam ettiren İYİ Parti Antalya’dan 2 belediye başkanı çıkardı. İYİ Parti’de seçim sonrasında ilk toplantı ise Salı günü İl Başkanı Ahmet Aydın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya; İl başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, 19 ilçe başkanı katıldılar. İlçemiz İYİ Parti yönetiminden ise İlçe Başkanı Cemal Tınkaz ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sadi Çetin katıldı. Toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinin muhasebesi yapıldı. Seçim süreci ve sonrası tek tek, ilçe ilçe değerlendirildi. Toplantının ana konusu; nerelerden ne kadar oy alındı, Antalya’da Millet İttifakına ne kadar katkı sağlandığı oldu. Toplantı ile ilgili İYİ Parti Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz bilgi verdi.

“ANTALYA’DA MİLLET İTTİFAKI KAZANDI”

Tınkaz: “16 Nisan da İYİ Parti İl Binasında İl Başkanı Sayın Ahmet Aydın Bey’in başkanlığında gerçekleşen ilçe başkanları toplantısında 31 Mart seçim sürecini değerlendirip ilerleyen zamanlarda belirlenecek yol haritası hakkında fikir alış verişi yapıldı. Yine aynı zamanda her ilçenin seçim zamanında kaybedilen ve kazanılan ilçelerde nerelerde hata yapıldığı ve ne şekilde hareket edileceği konuşuldu. Antalya genelinde Millet İttifakına nasıl katkı sağlandığı konusunda istişarelerde bulunduk. Millet İttifakı olarak Antalya’da çok başarılı olduğumuz açık zaten. Büyükşehir belediyesi kazanıldı. 19 ilçenin büyük bölümünde yine Millet İttifakının belediye başkanları kazandı. Bizler Korkuteli’de seçimi kaybetmiş olsak da sonuçta Antalya kazandı. Önemli olanda bu.” diye konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.