Kanal Korkuteli bugün açılacak

Kanal Korkuteli bugün açılacak

Korkuteli Belediyesi tarafından ilçenin çehresini değiştirmek amacıyla projelendirilen Kanal Korkuteli’de sona gelindi. Arefe günü açılması beklenen proje sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bugün saat:20.30 itibariyle hizmete sunulacak.27.05.2020 16:08

YENİ BİR SOSYAL ALAN

Ocak ayında yapımına başlanan Kanal Korkuteli Projesindeki çalışmalar korona virüs salgını döneminde de hız kesmeden devam etti. Mevcut atıl durumdaki alanların yeni bir sosyal alana dönüştüğü Eskişehir Porsuk, Konya Meran Bağları ve Kanal Tokat gibi projelerin en yenisi olarak Korkutelili vatandaşların hizmetine sunulacak proje özelikle gençlerin vazgeçilmez adresi olacağa benziyor.

AÇILIŞINI İŞLEK YAPACAK

5 bin 700 metrelik bir yaşam alanı olan Kanal Korkuteli’nin  İlk etapta uygulanacak Yörük Konsepti alanı nihayet tamamlandı. Korona virüs tedbirleri kapsamında açılış töreni yapılmayacak olan Kanal Korkuteli bugün saat:20.30’da Belediye Başkanı Ömer İşlek tarafından hizmete açılacak. Bugün saat 20.30 itibariyle hizmete sunulacak proje şimdiden vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.