Kara, Dereköy’de projelerini tanıttı

Kara, Dereköy’de projelerini tanıttı

Dereköy kahvehane ziyaretinde Proje tanıtımı yapan Belediye Başkan Adayı Halil Kara: “Birileri kültür merkezinin eski proje olduğunu söylüyormuş. Kültür Merkezi projesini kredi aşamasına getirdik. Ancak mecliste yeterli çoğunluğumuz olmadığı için projemiz mecliste onaylanmadı. Bu projeyi hazırlayan ekibin içerisinde bende vardım. O gün yaptırılmayanı bugün yapacağız” dedi.14.03.2019 10:50

Millet İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Halil Kara, önceki gün kahvehane ziyaretlerinin ikinci turunun startını Dereköy Mahallesi’nde verdi. Dereköy seçmeni ile bir araya gelen Kara, projeleri hakkında merak edilenleri açıklayarak proje tanıtımı yaptı. Her fırsatta dile getirdiği gibi hiçbir zaman yapamayacakları bir işin veyahut projenin altına imza atmayacaklarının altını çizdi. Dereköy Mahalle sakinlerinin ilk ziyaret programında da ifade ettiği konulara Kara, ikinci ziyaret programında çok amaçlı salon, halı saha ve köy konağı tadilatı konularında çalışma yapacaklarının sözünü verdi.

Konuşmasına devam eden Başkan Adayı Halil Kara: “ Bir ay önce geldiğimizde projelerimiz ve Belediye Meclis Üyesi adaylarımızın belirlenmesi ile sizlerin huzuruna tekrar geleceğimi söylemiştim. Bugün buradayım ve sizlere belediye imkanları doğrultusunda yapabileceğimiz projeleri tanıtmak için buradayım. Birileri bizim bu iş bilmediğimizi ve proje üretemediğimizi söylemişler. Ben geçmiş dönemlerde belediye meclis üyeliği ve encümenlik gibi konularda yapmış olduğum işlerle kendimi ispatladığıma inanıyorum. Bugün burada hemşerilerimin öncelikli ihtiyaçlarını biliyor, çözüm olacak projelerle de karşınızda olmaktan onur duyuyorum” dedi.

Yine birileri Hasan Gökce döneminde ki kültür merkezi projesinin aynısını kamuoyuna açıkladığımızın eleştirisini yapmaya başlamışlar diyen Kara: “ Kültür Merkezi yapılmadıysa bilin ki öne çıkan engeller sebebi iledir. Yer tahsisi ile başlayan Kültür Merkezi projesini kredi aşamasına getirdik. Ancak Mecliste yeterli çoğunluğa sahip olmadığımız için projemiz mecliste onaylanmadı. Bu projeyi hazırlayan ekibin içerisinde bende vardım. O gün yapılmayan fikir ayrılıkları sebebi ile yapılmadı. Son bir yılda yapmayı amaçlıyorduk, ancak Hasan Gökce milletvekilliği için istifa etti ve yapmak nasip olmadı. Göreve gelmek nasip olursa Korkuteli’ne kültür merkezini kazandırmak birinci önceliklerimizdendir. Diğer yandan yine siz değerli üretici hemşerilerimizin ürünlerini değerlendirip ederinde satabilmesi içinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Muhittin Böcek’in de göreve gelmesi ile birlikte ilçe halkımıza yani sizlere hizmetkâr olacağız” açıklamasını yaptı. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.