Kasım ayı huzur toplantısı gerçekleştirildi

Kasım ayı huzur toplantısı gerçekleştirildi

Her ay Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından sekiz merkez mahalle muhtarı ile yapılan huzur toplantısı dün sabah Giliğ Pastanesi’nde gerçekleştirildi.08.11.2019 08:53

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından her ay düzenli olarak mahalle muhtarları ile yapılan aylık huzur toplantısı dün sabah gerçekleştirildi. Kasım ayı huzur toplantısına Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Caner Çiçek başkanlık yaptı.

 

Merkez mahalle muhtarları katıldı

Toplantıda Çiçek’e, emniyet müdürlüğünde görevli komiserler ve polis memurları eşlik ettiler. Toplantıya; Kiremitli Mahalle Muhtarı Osman Küçükkarasucu, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Ferhat Topal, Kargalık Mahalle Muhtarı Ramazan Yaşar, Alaaddin Mahalle Muhtarı Tahsin Keser, Uzunoluk Mahalle Muhtarı Muhammed Ali Üzüm, İmrahor Muhtarı Veli Şeker ve Aşağıpazar Mahaller Muhtarı Tekin Korucu katıldılar. Yeni Mahalle Muhtarı İsmail Akgün ise mazeret belirterek bu ayki toplantıya katılmadı.

 

Her hafta bir mahallede toplantı yapılacak

Toplantıda konuşan Emniyet Müdürü Çiçek, “ Emniyet güçlerini 7/24 arayabilirsiniz. Şüpheli araç ve kişileri mutlaka bize bildirin. Bizim amacımız suçlarla mücadele etmek. Bundan sonraki süreçte her hafta bir mahallede çalışma yapacağız. Her hafta yapacağımız toplantılar ile vatandaşlarımızı bilinçlendireceğiz.” dedi.

 

Vatandaşların bilgilerini kimse ile paylaşmayın

Çiçek ayrıca, kendisini avukat diye tanıtarak, muhtarları arayan kişiler konusunda dikkatli olunması gerektiğini ifade etti. Çiçek, “ Sizleri arayarak, kendisini avukat diye tanıtan ve mahallenizde bulunan seçmenlerin bilgilerini isteyenler olursa lütfen dikkatli olun. Mahallenizde ikamet eden vatandaşların bilgilerini kimse ile paylaşmayınız.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.