Kaymakam Çimşit’e Mevlid-i Nebi Haftası Ziyareti

Kaymakam Çimşit’e Mevlid-i Nebi Haftası Ziyareti

Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, beraberindekiler ile birlikte İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’i makamında ziyaret etti. 28.10.2020 09:08

Bu yıl "Peygamberimiz ve Çocuk" temasıyla düzenlenen "2020 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası" münasebetiyle İlçe Müftüsü Selim Yazıcı,  İlçe Vaizi Şükrü Öztürk, Şube Müdürü Oktay Bingöl, Elbirlik Camii İmam Hatibi Bayram Çağlayan Mevlid-î Nebi Haftası vesilesiyle İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit'i makamında ziyaret ettiler.

 

"PEYGAMBERİMİZ VE GENÇLİK"

Müftü Yazıcı, Kaymakam Çimşit’e hafta içinde gerek online gerekse yüz yüze yapılacak programlar hakkında bilgilendirme yaparak, bu sene Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Mevlid-i Nebi temasının "Peygamberimiz ve Çocuk" olarak belirlendiğini ifade etti. Kaymakam Çimşit ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;  “Her alanda en güzel örnekliği teşkil eden Hz Peygamberimizin gerek kendi çocukluğu gerekse çocuklarla olan iletişim ve bakış açısına bugün ne kadar ihtiyaç duyduğumuz önemli bir konunun ana tema olarak işlenmesi çok önemlidir. İnşallah peygamberimizin çocuklarla olan bağ ve örnekliği her platformda anlatılarak hayata uygulanması hedefine ulaşırız. Mevlidi Nebî Haftasının hepimize hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.