Kimsenin değirmenine su taşımıyoruz

Kimsenin değirmenine su taşımıyoruz

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Saadet Partisi İlçe Başkanı olan Yusuf Sarıcalar ve yönetim kurulu üyeleri dün sabah ilçedeki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldiler. Sarıcalar, basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak; “ Kimsenin değirmenine su taşımıyoruz” dedi.11.09.2019 09:09

Saadet Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı geçtiğimiz günlerde kongre yapmıştı. Saadet Partisinde Yeni İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar olmuştu. Sarıcalar ve yönetim kurulu dün ilçedeki basın mensuplarına tanıtım toplantısı düzenlediler.

 

Biz 50 yıllık geçmişi olan bir partiyiz

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar; “ Hepiniz hoş geldiniz. Katılımlarınız için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz geçen haftalarda yapılan kongre ile yönetimimiz değişti. Bugünde yeni yönetimle tanışma ve kaynaşma toplantısı yapalım dedik. Biz 50 yıllık geçmişi olan bir partiyiz. Bizler için öncelik her zaman “ahlak ve maneviyat”  diyoruz. 50 yıldır bu bayrak sil sile halinde el değiştirerek ilerliyor. Bu dönemde de büyüklerimizin takdiri ile sıra bize geldi. Bizlere güvenen insanları inşallah mahcup etmeyeceğiz. Elimizden geleni yapacağız. Hayra motor, şerre fren olmaya çalışacağız. Mazlumun yanında zalimin karşısında olacağız.” şeklinde konuştu.  

 

Korkuteli siyasetinde daha aktif rol oynayacağız

Sarıcalar; “ Korkuteli siyasetinde de bundan böyle daha aktif rol oynayacağız. Biz kimsenin değirmenine su taşımıyoruz. O kazansın bu kaybetsin derdinde değiliz. Biz ilçemiz kazansın istiyoruz. Bizim doğrularımız Erbakan hocamızın söyledikleridir. Siyasette kırmızıçizgilerimiz vardır. Bunların dışına çıkmayız, çıkanları da onaylamayız. Erbakan hocamızın çizdiği yolda devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Ziya Başkanım her fırsatta zaten yanımızda

Sarıcalar Ziya Çimen’inde 15 yıllık ilçe başkanlığı görevini niçin bıraktığını anlattı. Sarıcalar “ Ziya Başkanım sağ olsun her fırsatta zaten yanımızda, bir şey sorduğumuzda aradığımızda geri çevirmez. Ancak bu dönem böyle bir tasarrufta bulundu. Kendisi bıraktı ve bizi işaret etti. Allah utandırmasın. Biz bu dönem gençlik kollarımızı mahalle ağını daha çok güçlendireceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.