Korkuteli’de Atlı polisler görev alacak

Korkuteli’de Atlı polisler görev alacak

Antalya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı atlı polis ekipleri önümüzdeki günlerde hizmete sunulacak olan Seyirpark ve Kanal Korkuteli’de görev yapacaklar.19.05.2020 17:40

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, İl Emniyet Müdürü Murat Ulucan ile yaptığı görüşme sonrasında ilçemizde atlı polislerin görev yapacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.  

 

ULUCAN’A TEŞEKKÜR EDERİZ

Başkan İşlek paylaşımında,” Cümleten Hayırlı Cumalar; Dün akşam Antalya İl Emniyet Müdürümüzle yaptığımız görüşme sonucunda, Allah nasip ederse Haziran ayında açacağımız Seyirpark Projemiz ve Arefe günü açmayı planladığımız Kanal Korkuteli projemizde artık Atlı Polislerimiz Korkuteli’mizde görev yapmaya başlayacaklar. İlçemizin imajı için pozitif etkisi olacak Atlı Polislerimizin görevlendirilmeleri ile ilgili göstermiş olduğu ilgiden ve destekten dolayı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Murat Ulucan'a sizlerin adına teşekkür ediyorum. Takdir sizin Hüküm Allah’ındır. Az Laf, Çok İş.” İfadelerini kullandı. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.