Korkuteli’de Gazeteler Haftalığa Dönüyor

Korkuteli’de Gazeteler Haftalığa Dönüyor

Basın İlan Kurumu'nun aldığı karar sonrasında Korkuteli’nde yayın yapan Korkuteli Gündem Gazetesi ve Korkuteli Manşet Gazetesi 1 Nisan itibariyle haftalığa dönecek. Buna göre yayınlar Salı ve Perşembe günleri olacak.25.03.2020 11:17

Koronavirüs nedeniyle Basın İlan Kurumu tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında alınan kararların ardından Korkuteli’nde resmi ilan alan Korkuteli Gündem Gazetesi ve Korkuteli Manşet Gazetesi Basın İlan Kurumu Antalya İl Müdürlüğünün talimatıyla haftada bir kez yayınlanması konusunda mutabakat sağladı.

SALI VE PERŞEMBE YAYINLANACAK

Korkuteli Gündem Gazetesi Yazı işleri Müdürü Adem Durmaz ve Korkuteli Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Selda Kökçü, “Türkiye ve dünya koronavirüs dolayısıyla sıkıntıda. Bu çerçevede Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu dün bir dizi kararlar aldı. Bu kararlar çerçevesinde resmi ilan alan gazetelerimiz; Korkuteli Gündem ve Korkuteli Manşet yayın hayatına haftalık olarak devam edecek. Gazeteler haftada bir kez Salı ve Perşembe günleri yayımlanacak.

 

PAYLAŞIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

1 Nisan’dan itibaren Basın İlan Kurumu Genel Kurulu yeni bir düzenleme yapıncaya kadar Korkuteli Gündem Gazetesi ve Korkuteli Manşet Gazetesi haftada bir kez yayımlanacak. Gazetelerimizin Basın İlan Kurumunun kontrolünde internet siteleri var. Hangi gazetenin ne zaman basılacağını tutanak altına aldık. Bu süre içerisinde sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarımız devam edecek. Katkı veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Umarım bu süreci tüm ülke ve basın camiası olarak en kısa sürede atlatıp, rutin hayatımıza geri döneriz. ” ifadelerini kullandılar.

 

BASINIMIZIN YANINDAYIZ

Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin ise basının yanında olmaya devam edeceklerini ifade ederek; “Basın İlan Kurumu olarak 1961 yılından beri gazetecilerimizin, basınımızın yanındayız. Dün de yönetim kurulumuz bir toplantı yaptı. Bu yaşadığımız münferit durum inşallah bir çözüme kavuşuncaya kadar gazetelerimizin de mağdur olmaması anlamında bazı kararlar aldılar. Bu kararlar inşallah hayırlı olur. Biz bundan önceki çalışmalarımızı nasıl yürüttüysek, bundan sonraki çalışmalarımızı da aynı şekilde yürüteceğiz. Basınımızın her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.