Korkuteli Belediyesi’nden dezenfekte çalışması

Korkuteli Belediyesi’nden dezenfekte çalışması

Korkuteli Belediyesi koronavirüs salgınına karşı ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürürken Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’in talimatıyla ekipler, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda vatandaş sağlığı için durmaksızın çalışmaya devam ediyor.24.03.2020 11:37

Dünya ve Türkiye’de hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam eden koronavirüse karşı Korkuteli’de dezenfekte çalışmaları son hızla devam ediyor. Korkuteli Belediyesi tüm dünya ile birlikte ülkemizde de hızla yayılan korona virüse karşı mücadele kapsamında gece gündüz demeden ilaçlama ve temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.

 

TEDBİRLER ARTTIRILDI

Korkuteli’de halkın sağlığını düşünen Başkan Ömer İşlek, koronavirüsün Türkiye’de görülmeye başladığı ilk günden itibaren aldığı tedbirleri arttırdı. Başkan İşlek’in öncülüğünde dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, Korkuteli’yi adeta baştan sona ilaçlıyor. Çalışmalar kapsamında Korkuteli Belediyesi'nin hijyen ekibi, kamu kurumları, parklar, banklar, kaldırımlar, çöp konteynırları ve yollarda temizlik ve ilaçlama çalışması yaparak, vatandaş sağlığı için durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.