Korkuteli bize büyük destek verdi

Korkuteli bize büyük destek verdi

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25’inci ve 26’ıncı dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, dün Korkuteli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Öz, Korkuteli'nin bugüne kadar AK Parti'ye büyük destek verdiğini belirtti. 08.11.2019 08:36

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 25’inci ve 26’ıncı dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, dün Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve ilçe teşkilatını ziyaret etti.

 

ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ HER ZAMAN YAPMAYA HAZIRIZ

Ziyarette konuşan Sancaktar, “ Değerli arkadaşlar bugün Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Antalya Koordinatörü Abdurrahman Öz başkanımıza bizi ziyaretleri için teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinde gerekli fedakarlığı arkadaşlarımızla, ekip olarak gecemizi gündüzümüze kattık. Cumhur İttifakına elimizden gelen desteği vererek Korkuteli Belediyesi’ni kazandık. Antalya için Menderes Başkanım içinde büyük destek verdik Korkuteli’mizden yüzde 55 kadar bir oy aldık. Ama nasip olmadı Menderes Başkanımız kazanamadı. Korkuteli Teşkilatı olarak üstümüze düşeni her zaman yapmaya hazırız.” diye konuştu.

 

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ YAPTILAR

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, “Bizde seçimlerden sonra genel merkez olarak partimizin belediyeleri kazandığı yerlerde belediye başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretleri çerçevesinde başkan yardımcısı arkadaşlarımız genel başkan yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin talimatıyla tüm Türkiye’yi geziyoruz. Bu çerçevede ilk ziyaretimi Antalya ilimize gerçekleştirdim. Ziyaretlerimizde ilk olarak Ak Partili belediyeleri ziyaret ediyoruz.” diye konuştu.

 

CUMHUR İTTİFAKININ ÖNEMİNİ HERKEZ BİLİYOR

 Öz, “MHP’li belediye başkan adaylarımızındı kazandığı yerlere önce ilçe başkanımızı daha sonrada MHP’li belediye arkadaşlarımızın kazandığı belediyelere de İlçe teşkilatımız ile birlikte nezaket ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimiz hem Ak Parti Genel Merkezimizin hem de MHP Genel Merkezimizin bilgisi dahilinde olan ziyaretlerdir.  Cumhur İttifakının önemini artık sizler biliyorsunuz, bizler biliyoruz, milletimiz biliyor. Cumhur İttifakının daha çok pekiştirilmesi amacı ile yaptığımız ziyaretler çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini belirteyim.” dedi.

 

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN

Öz, “Ayrı bir parti olduklarını da göz ardı etmememiz gerekiyor. Bu sebeple bizim ziyaretimiz sadece nezaket ziyareti çerçevesinde. Biz kendi belediye başkanlarımızı ziyaret yaparken ne yaptınız ne ettiniz projeleriniz nedir diye görüşüyoruz tabi ancak MHP belediyelerine yapacağımız nezaket ziyaretleridir. Korkuteli’nde Cumhur İttifakının olumlu bir şekilde olmuş olması da bizleri memnun ediyor. Seçimlerde gösterdiğiniz fedakarlık, büyük resimden baktığımızda bu bir kazançtır. İlçe Teşkilatı olarak göstermiş olduğunuz bu fedakarlık için hepinize teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bizler Ankara Genel Merkezdeyiz. Bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.” diye konuştu.

 

KARYAĞDI ARMUDU VE MANTAR HEDİYE EDİLDİ
İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ise Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz’e
Korkuteli’nin birçok mahallesinde yetişen ve sadece Korkuteli iklimine has özel aroması ve lezzetiyle tescillenen Karyağdı Armudu ve ilçemizin en önemli geçim kaynaklarından olan kültür mantarını hediye etti. Ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.