Küçükkarasucu 'Söz aldık'

Küçükkarasucu 'Söz aldık'

Korkuteli Belediye Toplantı Salonunda Akdeniz Elektrik AŞ ve mahalle muhtarları ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında Korkuteli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Küçükkarasucu açıklamalarda bulundu. 07.11.2019 08:06

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Korkuteli'ndeki muhtarlar ile bir araya geldi. Toplantıda yapılan yatırımlar hakkında bilgi verildi ve ilçedeki elektrik sorunları ele alındı.
Akdeniz Elektrik, bir yandan kesintisiz ve kaliteli enerji için yatırımlarına devam ederken diğer yandan paydaş ziyaretleri ile sorunları yerinde dinleyip çözümler geliştiriyor. Korkuteli merkez ve köy muhtarı ile bir araya gelen Akdeniz Elektrik, yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi verdi, muhtarlarla birlikte Korkuteli'ndeki elektrik sorunları masaya yatırıldı.

YOĞUN İLGİ GÖSTERDİLER

Korkuteli Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan ve muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Akdeniz Elektrik Bölge Müdürü Ömer Tokman ve Korkuteli İşletme Müdürü Buket Örün katılım gösterdi.

"KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Toplantıdan sonra açıklamalarda bulunan Korkuteli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Küçükkarasucu'da, "Akdeniz Elektrik Batı Bölge Müdürümüz Ömer Tokman bey ve Korkuteli yöneticimiz Buket Örün hanım ile ilçemiz muhtarlarının katılımı ile güzel bir toplantı yaptık. Tüm muhtarlarımız isteklerini sözlü ve dilekçe olarak beyan ettiler. Mahallelerimizin sorunları kısa zamanda giderilmesi sözünü aldık.  Kendilerine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.