Liderimizin izinde devam edeceğiz

Liderimizin izinde devam edeceğiz

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, önceki gün geçtiğimiz dönem ve yeni dönem yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Geçtiğimiz dönemde Sancaktar’ın yönetiminde olan ancak yeni dönemde yer almayanlara plaket takdim edildi.27.02.2020 08:09

Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı, önceki gün yönetim kurulu üyeleri ile yemekte bir araya geldi. Geçmiş dönem ve yeni dönem yönetim kurulu üyeleri ile her daim çalışmaya devam edeceklerini ve yollarını asla ayırmayacaklarını vurgulayan Sancaktar, “Yeni yönetimdeki arkadaşlarla tanışalım, hem de eski arkadaşlarımızla veda edelim diye bir araya geldik. Bundaki en önemli nokta şudur, şimdiye kadar ki teşkilat içinde, parti içinde yönetimimiz ile birlikte vurguladığımız samimiyetin bir örneğini daha bu akşam gösterelim, hissettirelim, samimi olduğumuzu anlatalım. Kongreden sonra diğer arkadaşlarımızla da yollarımızı ayırmadığımızı, beraber olduğumuzu bu akşam burada önemle vurgusunu yapalım diye koordinatörlerimiz ile birlikte bu akşam bu yemeği düzenledik.” Dedi.

YARINDA BERABER OLACAĞIZ

Sancaktar, “Ben öncelikle hepinize geçirdiğimiz 7. Olağan kongreden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 7’den 70’e herkes elinden geleni yaptı. Güzel, coşkulu bir kongre gerçekleştirdik. İnşallah önümüzdeki süreçte de ara veren, bırakan arkadaşlarımızla şu an olduğu gibi yarında beraber olacağız. Programlarımıza onları çağıracağız, onlardan ayrılmayacağız. Yarında hep birlikte olacağız. Yeni arkadaşlarımızla birlikte de bayrağı en üst seviyeye taşımak yolunda asla vazgeçmeyeceğiz. Sonuna kadar liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde devam edeceğiz. Bu noktada kimsenin şüphesi olmasın. “ diye konuştu. Sancaktar’ın konuşmasının ardından geçmiş dönem ve yeni yönetimde yer alanlar kısaca kendilerini anlattılar. Yeni yönetimde yer almayan kişilere yaptıkları hizmetler için teşekkür edilerek, plaket takdim edildi. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.