Maddi hasarlı 2 kaza

Maddi hasarlı 2 kaza

Dün Korkuteli'nde maddi hasarlı iki kaza oldu. Kazalarda can kaybı yaşanmaması sevindirdi. Antalya yolunun gidiş yönünde plakasız, ruhsatsız ve kasksız motosiklet sürücüsü, tali yoldan çıkan otomobille kaza yaparken Elmalı yolu üzerinde duran kamyona arkadan gelen otomobil çarptı 18.02.2015 00:00

Dün Korkuteli 2 ayrı kazaya sahne oldu. Kazalarda can kaybı\r\nyaşanmaması sevindirirken kazanın yine plakasız kasksız ehliyetsiz bir sürücü\r\ntarafından yapılması dikkat çekti. 2\r\nayrı kazada da sürücülerin ehliyetsiz olması trafik kurallarının hiçe\r\nsayılmasının sonuçlarını ortaya koydu. Dün öğleden önce Antalya yolunun gidiş\r\nyönünde bir motosiklet otomobile çarptı. 07 CHH 17 plakalı araç ile ana yolda\r\ngitmekte olan plakasız motosiklet çarpıştı. Kazanın motosikletin aşırı hızlı\r\nolması ve tali yoldan çıkan otomobilin hızlı çıkmasının neden olduğu görgü\r\ntanıkları tarafında ifade edildi.  Motosiklet sürücüsü kaza sonrasında ambulansla\r\nhastaneye sevk edildi.

\r\n\r\n

Bir kaza da Elmalı\r\nyolunda

\r\n\r\n

Diğer bir kaza ise Elmalı yolu üzerinde aşırı hız sonucunda\r\noldu. Kazaya karışan otomobil sürücüsün ehliyetsiz olması ve aşırı hız yapması\r\nkaza olmasına sebep oldu. 07 RT 292 plakalı otomobil park halinde olan kamyona\r\nçarptı. Otomobil sürücüsü aşırı hız ve kontrolü kaybetmesi üzerine kazaya sebep\r\nolduğu öğrenildi. Kaza sonrasında araç şoförü yaralı olarak hastaneye\r\nkaldırıldı. Kaza sonrasında araç hurdaya çıktı. Trafik ekipleri incelemeler\r\nsonrasında yolu trafiğe açtı.    


Etiketler: Dün Korkuteli'nde maddi hasarlı iki kaza oldu. Kazalarda can kaybı yaşanmaması sevindirdi.
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.