MHP’den Cumhur Pikniği

MHP’den Cumhur Pikniği

Kurban Bayramının dördüncü günü ilçemiz Taşkesiği Yaylası Akpınar’da Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından Cumhur Pikniği düzenlendi.16.08.2019 13:17

Pikniğe; MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, önceki dönem milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk Toyu şeklinde gerçekleştirdik

Piknik için Akpınar’da çadırlar kuruldu, ateşler yakıldı. Piknik ile ilgili MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev; “ Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatı Bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. İlçemiz Taşkesik Mahallesi Akpınar mevkiindeki piknik alanında Türk Toyu şeklinde gerçekleştirdik. Toyumuzun gerçekleşmesine vesile olan MHP Antalya İl Başkanımız sayın Mustafa Aksoy başkanımıza ve Korkuteli Belediye Başkanımız Ömer İşlek başkanımıza şahsım ve teşkilatım adına öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca Toyumuza uzaktan ve yakından katılım göstererek bizlere şeref veren; Antalya milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan, önceki dönem milletvekilimiz Sayın Ahmet Selim Yurdakul’a çok teşekkür ederiz.” dedi.

 

Tüm misafirlere teşekkür ederiz

 Yapılmışev; “ Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanımız Sayın Av Yavuz Çağlar, MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Yıldız Aslıhan Dinçer başta olmak üzere; tüm İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kolları Başkanlarımıza, Ülkü Ocakları Başkanlarımıza, MHP Antalya İl Teşkilatı Yöneticilerimize, Türkav Başkanı Sayın Hayati Peker ve Vakıf yöneticilerine Türk Eğitim Sen Antalya Temsilcisi Sayın Oğuz Öztürk ve İlçe Temsilcisi sendika üyesi hocalarımıza, Türk Sağlık Sen ilçe temsilcimize, AK Parti Antalya İl Başkanı Sayın İbrahim Ethem Taş, ilçe Başkanı Sayın Kemal Sancaktar ve teşkilatına, Antalya teşkilatımızda geçmiş dönemde her türlü teşkilat vazifesinde bulunmuş tüm başkanlarımıza, tüm ülküdaşlarımıza, İlçe mahalle muhtarlarımıza, Korkuteli Belediye personeli ile ilçemizden katılım gösteren tüm misafirlerimize teşkilatımız olarak ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği özel günler olup, bugün gerçekleşen Toyumuz ile şehrimizde bunu ispatlamış bulunmaktayız. Bundan sonrada birlik ve beraberliğimizin daim olmasını dilerim.” İfadelerini kullandı.


Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.