MHP İlçe Başkanları Antalya’da buluştu

MHP İlçe Başkanları Antalya’da buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatının düzenlediği aylık olağan ilçe başkanları toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıda MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev’de yer aldı.05.08.2020 11:36

ABDURRAHMAN BAŞKAN’DA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev dün MHP Antalya İl Başkanlığında düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıldı. MHP Antalya İl Başkanlığında,  İl Başkanı Hilmi Durgun ve Antalya’nın tüm ilçe başkanlarının katıldığı İlçe Başkanları Toplantısına bu ay Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’da eşlik etti.

 

 PANDEMİ SÜRECİ DEĞERLENDİRİLDİ

Düzenli olarak yapılan İlçe Başkanları İstişare Toplantısı ile ilgili Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, “Milliyetçi Hareket Partisi Olağan İlçe Başkanları toplantımızı; İl Başkanımız sayın Hilmi Durgun Bey’in Başkanlığında, MYK üyemiz Antalya Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan Bey'in katılımıyla gerçekleştirdik. Pandemi süreci ile ilgili genel bir toplantı gerçekleştirdik. Aynı zamanda Bayramlaşma programı olarak gerçekleşen toplantımızda almış olduğumuz kararların partimiz ve teşkilatlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah.” dedi.
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.