MHP'liler sosyal medya hesaplarını askıya alıyor

MHP'liler sosyal medya hesaplarını askıya alıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TBMM'de düzenleme yapılana kadar sosyal medya hesaplarını askıya alacağını duyurmasının ardından MHP'liler de hesaplarını askıya almaya başladı.07.07.2020 12:28

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Liderimizin Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile ilgili kararına ve tepkisine binaen bütün hesaplarımızı askıya alıyoruz" dedi. Bahçeli'nin çağrısı üzerine Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek ve Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev'de sosyal medya hesaplarını askıya alacaklarını ifade ettiler.

 

İŞLEK: SOSYAL MEDYA HESAPLARIMI KULLANMAYACAĞIM

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medyadaki ahlaki çöküntüye dikkati çekip hukuki düzenlemenin şart olduğunu belirttiği açıklamasına istinaden gerekli kanuni düzenleme yapılıncaya kadar şahsi sosyal medya hesaplarımı kullanmayacağımı bildiririm." dedi.

 

YAPILMIŞEV: HESAPLARIMI ASKIYA ALIYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, "Sayın Genel Başkanım, Yolun Yolumuzdur, Emrindeyim. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile ilgili kararına ve tepkisine binaen bütün hesaplarımı askıya alıyorum. Müfteriler, münafıklar, müptezeller, sosyal medyadan temizlenip konuyla ilgili kanuni düzenleme ve Liderimiz sosyal medya üzerinden açıklama yapıncaya kadar tüm sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum." dedi. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.