Motorcu Dostu Kepez Belediyesi

Motorcu Dostu Kepez Belediyesi

Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, Antalya'nın önde gelen motosiklet kulüplerini makamında ağırlayarak, Kent Orman'da motorcular için festival ve enduro yarış parkuru yapılacağının müjdesini verdi. 18.01.2020 10:59

Geçtiğimiz günlerde Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, Antalya'nın motosiklet kulüplerini makamında ağırlayarak bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Antalya Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Murat Kökçü, Akdeniz Motosiklet Kulübü Başkanı Ayşe Çetiner ve Antalya Motosiklet Grubu Başkanı Saadettin Uğuz katıldı.

Toplantıda kulüp temsilcilerinin talep ve isteklerini dinleyen Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, Kent Orman'da bulunan alana enduro yarış parkuru ve aynı yerde motosiklet festivali yapılacağının sözünü verdi. Özsoy, belirleyeceğimiz bir alanda motosiklet sürücüleri için bilinçlendirme ve güvenli sürüş eğitimi vereceklerini de belirtti. Toplantı sonrası motosiklet temsilcileri Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy ve Başkan Hakan Tütüncüye motosiklet kullanıcılarına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.