Müftülük personeli kahvaltıda buluştu

Müftülük personeli kahvaltıda buluştu

Korkuteli İlçe Müftülüğü, Camiler Din Görevlileri Haftası münasebeti ile geçtiğimiz hafta sonu müftülük personeli ve ilçedeki din görevlilerine yönelik kahvaltı programı düzenledi. Programa; İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek’te katıldı.07.10.2019 09:13

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile ilçemizde geçtiğimiz hafta boyunca çeşitli etkinlikler yapıldı. İlçe Müftülüğü tarafından ilk olarak Merkez Çayırlı Camiinde ebediyete intikal etmiş tüm din görevlilerine mevlit okutuldu. Cumartesi günü de tüm cami ve din görevlilerine aileleri ile birlikte kahvaltı programı yapıldı.

 

Dinimiz adına hizmet ediyoruz

Nur Pastanelerinde yapılan kahvaltı programına; İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek’te katıldı. Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı programda konuşma yaptı. Yazıcı, “Sayın Kaymakamım, Sayın Belediye Başkanım, değerli çalışma arkadaşlarım, din görevlilerimiz ve hocalarımız,  Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile düzenlediğimiz programımıza hoş geldiniz. Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile hafta boyunca ilçemizde etkinlikler yapmaya çalıştık. Bugünde sizlerle bir araya gelmek istedik. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizlere ne mutlu dinimize hizmet ediyoruz. Dinimiz adına hizmet ediyoruz. Hepinize katıldığınız için teşekkür ederim.” dedi. Yapılan duanın ardından program son buldu.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.