Polis ve Jandarmadan kan bağışına tam destek

Polis ve Jandarmadan kan bağışına tam destek

Hafta başında ilçemizde Türkiye Kızılay’ı Batı Akdeniz Kan Merkezi tarafından kan bağışı kampanyası başlatıldı. Kampanyaya Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma’da tam destek verdiler. 08.11.2019 08:33

Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Kan Merkezi tarafında ilçede başlatılan kan bağışı kampanyasının bağışçılarından biri de ilçedeki polis ve jandarma oldu. Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Kan Bağışı Merkezi ilçemizde, “ Kan Ver Hayat Kurtar”  sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattı. Kan bağışı kampanyasına her zaman olduğu gibi ilçemizden büyük destek vardı.

 

Kan bağışının önemine dikkat çekildi

Kan bağışının destekçilerinin başında İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı yer aldı.  Dün Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Caner Çiçek,  Korkuteli İlçe Jandarma Komutanı Ali Yıldız, ilçede görev yapan polis ve jandarmalar Kızılay’a kan bağışında bulundular. Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Faik Ardahan ve Yüksekokul Sekreteri Hacı Akdağ’da kan bağışında bulunanlar arasında idi. Çiçek ve Yıldız, “Kan, nerede ne zaman ihtiyaç olacağını bilmediğimiz, fakat her zaman ihtiyaç olduğunu bildiğimiz hayati bir öneme sahip. Günün birinde hepimiz için, ihtiyaç olabilir” diyerek kan bağışının önemine dikkat çektiler.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.