Protokol Osmankalfaları ziyaret etti

Protokol Osmankalfaları ziyaret etti

Korkuteli Belediyesi geçtiğimiz gün ilçemiz Osmankalfalar Mahallesinde çalışmalara başladı. Dün de Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit başta olmak üzere tüm protokol Osmankalfalar’daki çalışmaları inceleyip vatandaşları dinlediler.12.06.2019 09:26

 İlçemiz Osmankalfalar Mahallesinde Korkuteli Belediyesi Toplam Çözüm ekibi geçtiğimiz gün çalışmalara başladı. Aynı gün ilçede etkili olan sağanak yağış ve dolu ekili dikili arazilerde çok büyük hasara neden olmuştu. Dün de Korkuteli İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Selen, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Yıldız ve diğer kurum amirleri Osmankalfaları ziyaret ettiler. İlk olarak köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet edip, Osmankalfalar sakinlerinin istek, dilek ve sıkıntılarını dinlediler.


HASAR TESPİTİNDE BULUNULDU

Daha sonra da Korkuteli Belediyesi tarafından yapılan piknik alanında vatandaşlarla yemek yediler. Son olarak da dolu ve yağıştan zarar gören tarım arazilerinde hasar tespitinde bulunuldu. Osmankalfalar Mahallesi Muhtarı Murat Duran; “ Bugün köyümüzde ilçe kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere kurum amirlerimizi ağırladık. Önce bizlerle sohbet ettiler. İstek ve şikâyetlerimizi ilettik. Daha sonra çalışmaları ve dolu da hasar gören arazileri ziyaret ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.