Sağlıklı Hayat Merkezi açılacak

Sağlıklı Hayat Merkezi açılacak

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri il kurum ziyaretlerine devam ediyorlar. Bu kapsamda son olarak Sağlık Müdürü Ünal Hülür’ü ziyaret ettiler. Sancaktar; İlçeye Sağlıklı Hayat Merkezi” açılacağının müjdesini verdi. 17.06.2019 13:19

MÜDÜRÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Geçtiğimiz günlerde DSİ Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun’u ziyaret eden Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri il kurum ziyaretlerine devam ediyorlar.  Son olarak Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’ü makamında ziyaret ettiler. Ziyaret ile ilgili Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar bilgi verdi. Sancaktar; “ İl Kurum ziyaretleri kapsamında Sağlık İl Müdürümüz Dr. Ünal Hülür Bey’i Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte makamında ziyaret ettik. Sıcak ve samimi sohbetleri ile İlçemizin sağlık çalışanları ve vatandaşlarımız adına güzel müjdeler veren değerli Müdürümüze canı gönülden teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

EKSİK KADROLAR TAMAMLANACAK

Sancaktar; “ Başta Devlet Hastanemizde ve sağlık ocaklarımızda bulunan personel (farklı branş doktorları, diyetisyen, psikolog, hemşire, sekreter, teknisyen) eksikleriyle ilgili en kısa sürede kadroların fazlasıyla tamamlanacağının sözünü aldık. Ayrıca Eski Hastanemizin yerine yapılacak olan Sağlıklı Hayat Merkezinin ilk adımlarını atmış olup 112 Acil Servis Hizmetlerimize Sıfır “Ambulans” kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Daha Güzel Yaşanılabilir bir Korkuteli için gece gündüz demeden teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızla el ele vererek nice hizmetleri ilçemizle buluşturmak temennisiyle.” diye konuştu. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.