Sancaktar ve ekibi mazbatasını aldı

Sancaktar ve ekibi mazbatasını aldı

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar mazbatasını aldı. Geçtiğimiz pazar günü yapılan 7. olağan kongrede yeniden başkan seçilen Sancaktar, beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte dün ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.27.02.2020 08:11

Ak Parti İlçe Teşkilatı geçtiğimiz Pazar 7. Ak Parti Olağan Kongresini Kapalı Spor Salonunda coşkulu bir kalabalık ile gerçekleştirmişti. Kongrede yeniden Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanlığına seçilen Kemal Sancaktar ve yönetimi dün ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.

 

YAPACAK ÇOK İŞLERİMİZ VAR

Sancaktar çıkışta yaptığı açıklamada, “23 Şubat Pazar günü gerçekleştirmiş olduğumuz 7. Olağan kongremiz sonrasında bugün mazbatamızı yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte almış bulunmaktayız. Askı süresi geçti, itiraz süresi bitti. Allah’ın izniyle mazbatamızı aldık. Yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte öncelikle partimize, sonrasında da ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Yapacak çok işlerimiz var. İnşallah güzel günleri hep birlikte göreceğiz. Güzel günler daha da güzel günler göreceğiz.” dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.