Sancaktar ve İşlek’ten Ankara mesaisi

Sancaktar ve İşlek’ten Ankara mesaisi

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek ve Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar geçtiğimiz hafta içini Ankara’da geçirdiler. Yoğun bir Ankara mesaisi yaptılar. 11.05.2019 13:31

BAKANLAR ZİYARET EDİLDİ

İşlek ve Sancaktar Ankara ziyaretinin son gününde daha önce ilçemize doğalgaz müjdesi vermek için gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çevre Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedad Gürgen ve Yardımcısı Tamer İnan ve Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcısı Kemalettin Sakin’i ziyaret ettiler. Ziyaretler ile ilgili Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar şahsi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Sancaktar: “ Belediye Başkanımız Ömer İşlek ile birlikte Çevre Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürümüz Vedad Güregen ve Yardımcısı Tamer İnan ve Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcımız Kemalettin Sakin’i makamlarında ziyaret ettik.” Dedi.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

 Sancaktar: “İlçemize gösterdikleri ilgi alakadan dolayı Genel Müdürlerimize teşekkür ediyoruz. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez beyi makamında Ömer İşlek Başkanımızla ziyaret ettik. İlçemiz adına verimli geçen görüşmede bize eşlik eden MHP Antalya Milletvekilimiz Abdurrahman Başkan ve Ankara temaslarımızda bizlere sonuna kadar destek olan başta İl Başkanımız İbrahim Ethem Taş olmak üzere Antalya Milletvekillerimiz; Mustafa Köseİbrahim AydınAtay Uslu, Kemal Çelik vekillerimize ayrı ayrı Korkuteli Halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz.” İfadelerini kullandı. Sancaktar tüm bu ziyaretler ile ilgili detaylı açıklamayı Belediye Başkanı Ömer İşlek’in yapacağını belirtti.  
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.