Sarıcalar ve ekibi Ateş’i ziyaret etti

Sarıcalar ve ekibi Ateş’i ziyaret etti

Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yusuf Sarıcalar, ilçe teşkilatıyla birlikte geçtiğimiz Cuma günü Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Üroloji Uzmanı Dr. Nihat Ateş'e nezaket ziyaretinde bulundu.08.10.2019 08:49

Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Nihat Ateş'in makamında gerçekleşen görüşmede;
Başhekim Yardımcısı Diş Hekimi Aydın Yörük ve Sağlık Bakım Hizmetleri  Müdürü Ahmet Yurtseven' de katıldı.

 

Tüm hastane personeline teşekkür ediyoruz

İlçe Başkanı Sarıcalar, " Özellikle yaz aylarında ciddi oranda artan nüfus sebebiyle artan talebe cevap vermek için cansiperane çalışan tüm hastane personeline teşekkür ediyoruz. Çevre ilçelerden de devamlı hasta akışı olan hastanemizin, en iyi imkânlarla donatılması, personel ve özellikle doktor takviyelerinin ihtiyaç oldukça yapılması elzemdir. Konumu gereği kavşak noktasında olan ve aynı zamanda havasıyla tescillenmiş ilçemizin sağlık turizmi açısından da istenen düzeye gelmesi önceliğimizdir.” dedi.

 

 24 saat hazır bulunmak zorundayız

Başhekim Ateş, "Yaz döneminin sonunda hasta yoğunluğu bir miktar azalmaktadır. Ancak biz her zaman olduğu gibi her duruma karşı 24 saat hazır bulunmak zorundayız. Hastanemiz fiziki şartları ve imkanları bir yana personeliyle de çevre ilçelerden de yoğun talep görmekte. Devamlı halkımızla hemhal olan siz siyasilerin hastanemizle alakalı önerileri ya da eksiklerimiz noktasındaki geri dönüşleri bizleri memnun edecektir.” Diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.