Siyasi partilerden ortak mesaj; Dostluk

Siyasi partilerden ortak mesaj; Dostluk

Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı geçtiğimiz Cuma günü ilçemizdeki siyasi partileri ziyaret etti. İlk olarak CHP daha sonra Saadet Partisini ziyaret ettiler. Tüm ziyaretlerde, siyasiler dostluk ve birlik mesajı verdiler.10.06.2019 09:54

TÜM PARTİLER ZİYARET EDİLDİ

Geçtiğimiz hafta tüm yurtta olduğu gibi Ramazan Bayramı idrak edildi. İlçemizde protokol bayramlaşması bayramın birinci günü yapıldı. Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri ilçemizdeki siyasi parti temsilciliklerini ziyaret ettiler. Sancaktar ve yönetimi ilk olarak ittifak ortağı MHP Korkuteli İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Daha sonra CHP Korkuteli İlçe Örgütü ve Saadet Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. CHP Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır nazik ziyaretinden dolayı Sancaktar ve yönetimine teşekkür etti.  Çıldır; siyaseti geride bıraktıklarını ve artık ilçe için çalışacaklarını ifade etti. Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar’da nazik karşılama ve ağırlamalarından dolayı Çıldır ve yönetimine teşekkür etti. Daha sonra Saadet Partisi İlçe Başkanı Ziya Çimen ve yönetimi ziyaret edildi.

 

SİYASİLER BİRLİK MESAJI VERDİLER

Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Ziya Çimen: “ Ziyaret için Sancaktar ve yönetimine teşekkür ederim.  Siyaseti geride bıraktık. Artık ilçemiz için hep birlikte çalışacağız. Allah birliğimizi, dostluğumuzu bozmasın. Bizler hepimiz buranın insanıyız, düğünde, cenaze de mutlaka karşılaşacağız. Bize birlik, beraberlik ve dostluk yakışır.” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar: “ Bayramda hepimizin yoğun bir temposu vardı. Sabah ilçemizde öğleden sonrada partilerin il başkanlıklarında bayramlaşma törenleri vardı. Kendi aramızda bayramlaşma yapamadık. Biz de bu bağlamda tüm partileri ayrı ayrı özel ziyaret etmek istedik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ziyaretlerimizin ortak mesajı dostluk ve beraberlik oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.