Süslü laflar bilmesen de hizmet etmeyi bilirim

Süslü laflar bilmesen de hizmet etmeyi bilirim

Millet İttifakı Adayı Halil Kara ve Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti Temsilcileri geçtiğimiz Cuma Akşamı Sülekler Mahallesini ziyaret etti. Kara: “Bugün beni tanıyor biliyorsunuz. Ben aynı şekilde görev nasip olursa sizlerle diyaloğuma devam edeceğim. Çok süslü laflar bilmiyor olsam da, akıcı konuşmasam da sizlerin istekleri için hizmetkar olmaya hazırım” dedi. 11.02.2019 10:13

Korkuteli Millet İttifakı geçtiğimiz Cuma Akşamı Sülekler Mahallesini ziyaret etti. Korkuteli Belediye Başkan Adayı Halil Kara ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Temsilcilerini samimi bir şekilde karşılayan Mahalle sakinleri Başkan Adayı Halil Kara’ya, belediyecilik konusunda tecrübesini geçmiş dönemlerde gördüklerini belirterek yapılan hizmetler için teşekkür etti.  Ziyaret programında yoğun bir kalabalık olması münasebeti ile Korkuteli Merkezden ziyarete katılan İyi Parti ve CHP temsilcileri toplantının yapıldığı kahvehaneye giremedi ve konuşmaları açılan pencereden dinlemek zorunda kaldılar . Ziyaret programında Sülekler Mahallesinin hizmetler konusunda sıkıntı yaşamadığı ancak su ve kapalı sistem sulama konusunda çözüm arayışında olduğu belirtildi. Diğer yandan taşımış olduğu potansiyel sebebi ile belediye meclis üyesi olarak mahallelerinden birinin liste de sıralamaya alınması talebi Kara ve beraberinde ki temsilcilere iletildi.

“SİZİN BAŞKANINIZ DA, MECLİS ÜYENİZDE OLURUM”

Meclis üyesi talebi konusuna açıklık getiren Cumhur ittifakı Korkuteli adayı Halil Kara, “ Ziyaret programlarımızda en sık duyduğumuz taleplerden birisi meclis üyeliği konusu olsa gerek. Kesinlikle şunu belirtmeliyim ki benden yapamayacağım bir iş için söz vermemi beklemeyin. Sizler gibi düğer mahallelerde meclis üye listesinde temsil edilmek istediler. Bende diyorum ki sizlerin talebini yani meclis üyesi isteğinizi belki yerine getiremem ama size şunun sözünü gönül rahatlığı ile veririm sizin meclis üyeniz ben olurum. Beni yedi 7/24 arayıp tüm isteklerinizi iletebilirsiniz. Bugün beni tanıyorsunuz. Ben aynı şekilde görev nasip olursa sizlerle diyaloguma devam edeceğim. Çok süslü laflar bilmiyor olsam da, akıcı konuşmasam da sizlerin istekleri için hizmetkar olmaya hazırım” dedi. 

“ NÜFUS BAZLI BÜTÇE DAĞILIMI YAPILIYOR”

Ulaşım konusunda ve su konusunda yöneltilen sorunlar ile ilgili olarak yanıt veren Başkan Adayı Kara, “ Süleklerli hemşerilerim bildiğiniz üzere Büyükşehir yasası ile birlikte belediyelerin hizmet sınırları çizildi. Sizlerin ulaşım ve su konusunda ki yöneltmiş olduğunuz sorunlarınız için büyükşehir ile aranızda köprü olacağız. Özellikle sizden biri olan Korkuteli’nin evladı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Muhittin Böcek ve şahsım için göstereceğiniz destek ve teveccühler ile birlikte sorunlara çözüm arayışımız daha kısa sürede sonuçlanabilecektir. Önceden iktidar ile birleşen bir yerel yönetim algısı yapılmakta idi. Şimdiki Bütünşehir yasası ile nüfus bazlı bütçe dağılımı yine Antalya’ya oradan da ilçelere dağılmaya devam edecektir. Önemli olan hayal projeler değil ayağı yere basan makul ve kalıcı projelere ile sizlere hizmet etmeyi bilmektir” şeklinde konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.