Tarayan ve Özgen Milli Takım Kampında

Tarayan ve Özgen Milli Takım Kampında

Geçtiğimiz aylarda Erzurum’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında birinci olarak milli takımda ülkemizi temsil etme hakkı kazanan ilçemiz kick boks sporcuları; Elif Tarayan ve Sena Amine Nur Özgen milli takım kampına katıldılar.16.08.2019 13:28

Korkutelispor Kickboks Takımı geçtiğimiz ay Erzurum’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasına katılmışlardı. Türkiye Şampiyonasında Korkutelispor’lu sporcular Elif Tarayan ve Amine Nur Özgen kendi dallarında birinci olarak Milli Takıma girme hakkı kazanmışlardı. Özgen ve Tarayan 22 Ağustos’ta Macaristan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve ilçemizi temsil etme hakkı kazanmışlardı.

İkisinden de şampiyonluk bekliyorum

 Özgen ve Tarayan Avrupa Şampiyonasına hazırlanmak için bayramın birinci günü Milli Takım kampına katıldılar. 22 Ağustos’ta Macaristan’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve ilçemizi temsil edecekler.  Antrenörleri Şükrü Haksız; “ Elif ve Amine 11 Ağustos’ta mili takım kampına katıldılar. 22 Ağustos’ta Macaristan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve ilçemizi temsil edecekler. Ben sporcularımıza güveniyorum. İkisinden de şampiyonluk bekliyorum.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.