THK’YA bağışlar her geçen gün artıyor

THK’YA bağışlar her geçen gün artıyor

Her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bu bayramda da kurban derisi toplama faaliyetlerini sürdüren Türk Hava Kurumu’na yapılan bağışın geçmiş yıllara göre arttığı belirtildi.17.08.2019 13:16

Türk Havacılığının gelişmesi için 94 yıldır çalışmalarını sürdüren Türk Hava Kurumu her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bu bayramda da kurban derisi toplama faaliyetlerini sürdürdü. Bu kapsamda THK Korkuteli Şubesi de bayram süresince Korkutelili vatandaşlardan kurban derisi topladı. THK Korkuteli Şube Başkanı Adem Aydın, THK’ya yapılan bağışların geçen yıllara göre artış gösterdiğini belirtti.

Korkuteli halkına sonsuz teşekkürler

Adem Aydın; “  Teşekkürler Korkuteli halkı. Her sene olduğu gibi bu senede Türk Hava Kurumuna destek oldunuz. Bağışladığınız deriler ile ülkemiz gençliğine ve havacılığına katkıda bulundunuz. Ambulans helikopterlerimiz ile hasta ve yaralı taşımamıza destek oldunuz. Yangın Uçaklarımızla Orman Yangınlarına havadan müdahalede bir damlada siz attınız.  Dokuz bin küçükbaş 300 adet sığır derisi topladık. Bizlere yardımlarından ve desteklerinden dolayı Ömer İşlek başkana değerli muhtarlarımıza Korkuteli halkına sonsuz teşekkürler.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.