Toplam Çözüm Ekibi Güzle’de başladı

Toplam Çözüm Ekibi Güzle’de başladı

Korkuteli Belediyesi Toplam Çözüm Ekibi dün Güzle Mahallesinde çalışmalara başladı. Çalışmaları; Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, ve Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar yerinde inceledi.18.09.2019 09:22

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek tarafından Korkuteli Belediyesi Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli personel ile oluşturulan Toplam Çözüm Ekibi Güzle Mahallesinde çalışmalarına başladı.

 ÇÖZÜM EKİBİ ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Güzle Mahallesindeki çalışmaları; Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve diğer kurum amirleri yerinde incelediler. Vatandaşlar ile sohbet ettiler.  Çalışmalar ile ilgili Güzle Mahalle Muhtarı Adem Eren bilgi verdi. Eren; “ Korkuteli Belediyesi Toplam Çözüm Ekibi mahallemizde çalışmalara başladı. Ara yolların stabilizesi yapılacak. Boya yapılacak. Camii, lojman boyaması yapılacak. Bizim çocuk parkımız yok, bunu başkan beye ilettik. Bu yıl yapılır mı bilmiyorum ama başkan beye ilettik. Sayın kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.