Toplam Çözüm Ekibi Taşkesiğinde

Toplam Çözüm Ekibi Taşkesiğinde

Korkuteli Belediyesi Toplam Çözüm Ekibi dün Taşkesiği Mahallesinde çalışmalarına başladı. Korkuteli Belediye Başkan Vekili Süleyman Uğurlu, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve kurum amirleri çalışmaları incelediler. 10.07.2019 13:17

Taşkesiği Mahallesindeki çalışmalara izinli olduğundan İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit katılmadı. Çalışmaları Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri, Korkuteli Belediye Başkan Vekili Süleyman Uğurlu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi İsmet Senekçi, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Tülay Yıldız, PTT Müdürü Sibel Tekiner, İlçe sağlık Müdürü Oya Dirican ve diğer kurum amirleri katıldılar. Vatandaşları dinlediler.

İlk ova yolları yapılacak

 Korkuteli Belediye Başkan Vekili Süleyman Uğurlu çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Uğurlu; “ Toplam çözüm ekibimiz Taşkesiği Mahallesinde çalışmalara başladı. İlk olarak ova yolları yapılacak. Caminin etrafı düzenlenecek. Çeşmelerin olduğu yerde çevre düzenlemesi yapılacak. Kahvehanenin boyaması yapılacak. Yollar elden geçirilecek.” dedi.  

 

Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar; “ Kaymakam Bey izinde olduğu için gelemedi. Ancak belediye başkan vekilimiz ve bizler bugün sizleri dinlemeye geldik. Ne isteğiniz varsa bizlere söyleyin. 31 Mart yerel seçimlerinden önce 58 mahallemize cumhur ittifakı olarak bir söz verdik. Neydi sözümüz; belediyenin bütün ekipmanlarıyla personelleriyle gelip köylerimizde hiçbir sorun kalmadan çözeceğiz dedik. Elhamdülillah, sizlerin desteğiyle bugün size olan sözümüzü tutmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz, ayriyeten devletimizin tüm kurumlarının(ilçe tarım ilçe sağlık, imar ve vakıf ) müdürleri de burada ve bu şu demek oluyor, cumhur ittifakı sadece belediyesiyle değil aynı zamanda hükümetiyle de birlikte milletimizin ayağına hizmet getiren bir ittifaktır. Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir”  dedi.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.