Yapılmışev’den Ankara ziyareti

Yapılmışev’den Ankara ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev hafta sonu Ankara çıkartması yaptı. Yapılmışev, geçtiğimiz hafta elim bir kaza sonucu oğlu vefat eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a taziye ziyaretin de bulundu.22.10.2019 09:15

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a taziyelerini bizzat ileten Yapılmışev daha sonra MHP Genel Merkezinde teşkilat ile alakalı konularda bir dizi görüşme gerçekleştirdi. MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev Ankara ziyaretinde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin himayesinde gerçekleştirilen “Toplum, Kadın ve Şiddet” konulu 1. MHP KAÇEP sempozyumuna da katıldı.

 

Toplum, Kadın ve Şiddet” konulu seminere katıldı

 MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev sempozyumla alakalı olarak kısa bir açıklama yaptı. Yapılmışev yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin himayelerinde gerçekleşen ; “Toplum, Kadın ve Şiddet” konulu 1. MHP KAÇEP Sempozyumuna katılmak üzere Ankara'dayız. Sempozyumu organize eden MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Deniz Depboylu hanımefendiye, Sempozyuma konuşmacı olarak katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş başkanımıza, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Danışmanı Sayın Ruhi Ersoy vekilimize, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Sayın Fatih Çetinkaya beyefendiye, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sayın Merve Menekşe hanımefendiye teşekkürlerimizi sunuyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.