Yapılmışev ilçe başkanları toplantısına katıldı

Yapılmışev ilçe başkanları toplantısına katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev Ramazan Bayramının son günü MHP Antalya İl Başkanlığında düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıldı.10.06.2019 10:25

MHP Antalya İl Başkanlığında,  İl Başkanı Mustafa Aksoy ve Antalya’nın tüm ilçe başkanlarının katıldığı İlçe Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. Düzenli olarak yapılan İlçe Başkanları İstişare Toplantısı bayramlaşma ile başladı. İl Başkanı Mustafa Aksoy tüm İlçe Başkanlarının bayramlarını kutladı. Toplantının devamında ise 31 Mart seçimlerinden bugüne kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Toplantı ile ilgili MHP Korkuteli İçe Başkanı Medine Yapılmışev bilgi verdi.

  İstanbul seçimlerinde tüm MHP’li avukatlar görev alacak”

Yapılmışev: “ Bayramın sonu il başkanlığımızda olağan ilçe başkanları toplantımızı yaptık. Toplantımızın ana konusu İstanbul seçimleri oldu. Genel Başkanımız ve partimiz için İstanbul seçimleri çok önemli, bizlerden bu konuda bir çalışma yapmamız talep edildi. Zaten genel başkanımızın talimatı ile 81 ilde görev yapan avukatlar gönüllü olarak müşahit olmak için İstanbul’a gidecekler. Bu bağlamda bende 21-27 Haziran’da İstanbul’da olacağım. İl başkanlığımızda yapılan toplantıda da bunların üzerinde duruldu. Ve bir kez daha İstanbul seçimlerinin önemine değinildi.” diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.