Yaylada Yüzme Bilmeyen Kalmayacak

Yaylada Yüzme Bilmeyen Kalmayacak

Gençlik ve Spor Bakanlığının başlattığı “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında ilçemizde yürütülecek iş ve işlemler için Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde toplantı düzenlendi. Toplantıda Korkuteli Belediye Başkanlığı, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği protokolü imzalandı.28.10.2020 09:09

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi kapsamında Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde toplantı yapıldı. Toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç, Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Erünsal, Korkuteli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Hüseyin Bayır ile 1071 Alparslan Yüzme Havuzu yetkilileri katıldı. Toplantıda proje kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜNÜ İMZALANDI

Toplantı ile ilgili Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç; “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın başlattığı Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında ilçemizde yürüteceğimiz iş ve işlemlerle ilgili olarak ilçe müdürlüğümüzde toplantı düzenledik. Toplantıda Korkuteli Belediye Başkanlığı, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği protokolünü imzaladık. Toplantıya katılan Korkuteli Belediye Başkan Yardımcımız Sayin Emrah Erünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akif Tak’a teşekkür ederim. Bu protokol ile ilçemizde Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi tam gaz devam devam edecek. İlçemize hayırlı olsun inşallah.” dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.