Yaylalı Akreplerden Örnek Davranış

Yaylalı Akreplerden Örnek Davranış

Korkutelispor ve Antalyaspor taraftar grubu Korkuteli Yaylalı Akrepler, Pazar günü Şehitler Anıtında dezenfeksiyon çalışması yaptı. Korkuteli Yaylalı Akrepler Taraftar Grubu Lideri Eyüp Önal ve Korkuteli Belediyespor Kulübü As Başkan Süleyman Türkyılmaz katılan tüm taraftara teşekkür ettiler. 23.03.2020 12:52

imza attı. Taraftarlar Şehitler Anıtını temizleyerek dezenfekte çalışması yaptı.   Çin’in Wuhan şehrinden başlayarak tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs nedeniyle Sağlık Bakanlığı ve devletin aldığı önlemlerin yanı sıra STK'larda elini taşın altına koydu. Korkuteli Yaylalı Akrepler Taraftar Grubu, dün şehitler anıtında dezenfekte çalışması yaptı. 15 taraftarın katılımıyla gerçekleşen temizlikte şehitler anıtının her bir köşesi yıkandı. Korkutelibelediyesor As Başkanı Süleyman Türkyılmaz’da dezenfekte işlemlerine yardım ederek, Yaylalı Akrepleri yalnız bırakmadı.

 

KURAL; AZ TEMAS ÇOK HİJYEN

Önal ve Türkyılmaz,  “Korkuteli Yaylalı Akrepler Taraftar Gurubu sosyal projelere önem verdiğimiz için kendimizi bu konuda sorumlu hissettik.  Kural; az temas, az seyahat, çok hijyen. Bunlara uyarsak ve devletimizin aldığı karar ve kurallara uyarsak bunu toplum olarak en az zararla çözmüş olacağız.” dediler. Taraftar grubu ellerinde fırçalar ile şehitler anıtının her tarafını yıkayarak dezenfekte ettiler.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.