Yaylalı Akreplerden Sporculara Mangal Partisi

Yaylalı Akreplerden Sporculara Mangal Partisi

Yaylalı akrepler Taraftar grubu, Muratpaşa maçı öncesi Korkuteli Belediyespor takımına mangal partisi düzenledi. Fikri Sabri Yörük ve Eyüp Ünal, Muratpaşa maçı öncesinde tesiste sporculara mangal partisi düzenledi.07.12.2019 12:56

Korkuteli Belediye spora her zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Yaylalı akrepler Taraftar grubu, zorlu maçlar öncesinde de takıma sahip çıkarak onlara barbekü ve mangal ziyafeti çekmeye devam ediyor. Yaylalı akrepler taraftar gurubu Fikri Sabri Yörük ve Eyüp Ünal, sporculara Barbekü partisi düzenlediler.

 

Kapalı spor salonu yanında gerçekleşen ziyafette Yaylalı akrepler Taraftar grubu mangal başına geçerek kendi elleriyle pişirdikleri etleri futbolculara yedirdiler.

Pazar günü yapılacak Muratpaşa Belediyespor maçı öncesi moral depolamaya yönelik olarak yapılan mangal partisine katılan sporcuların oldukça keyifli hâlleri dikkatleri çekerken, sporcular ve teknik heyetin son maçı kazanacaklarını söylediler.

 

Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Yavuz, Bizlere sponsor olan Yaylalı akrepler Taraftar grubuna sponsorluklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu enerji ile sporcularımız Muratpaşa Belediyespor maçını alacaklarını dair galibiyet yemini ettiklerini, Korkuteli halkının da maça gelerek kendilerine destek olmalarını ve maça gelerek tezahürat etmelerini beklediklerini söyledi Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.