Yeniden Refah Partisi’nden Coşkulu Kongre

Yeniden Refah Partisi’nden Coşkulu Kongre

Milli Görüşün temsilcisi Yeniden Refah Partisi geçtiğimiz Pazar günü ilk kongresini gerçekleştirdi. Esnaf Kefalet Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye katılım oldukça fazlaydı.09.07.2019 12:17

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede Veteriner Hekim Serdar Akman Yeniden Refah Partisi Korkuteli İlçe Başkanlığına seçildi. Kongre ile ilgili İlçe Başkanı Veteriner Serdar Akman bilgi verdi.  Veteriner Hekim Serdar Akman; “ Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın başlattığı Milli Görüş Hareketinin 2. kırk yılını yaşayacağımız Milli Görüşün yegâne ve tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partimizin Korkuteli İlçesi 1. olağan kongresini 07 Temmuz 2019 pazar günü Esnaf Kefalet Düğün Salonunda coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik.” dedi.

 

Yapılan yanlışları düzeltmeye geliyoruz

İkinci Kırk Yılın Lideri Dr. Muhammet Ali Fatih Erbakan’ın kurmuş olduğu, özlemle beklenen Yeniden Refah Partimizde bizlere görev almayı nasip eden rabbimize sonsuz şükürler olsun. Bizler Yeniden Refah Partisi’yle kavga etmeye, bozmaya, yıkmaya, cezalandırmaya gelmiyoruz. Bizler bu güne kadar yapılan tüm hayırlı hizmetleri takdir edip, eksik kalanları tamamlamaya, yapılan yanlışlıkları doğrusu ile düzeltmeye geliyoruz. Cenabı Allah bu kutlu yürüyüşümüzü hayırlı ve mübarek etsin.” dedi.

Açıklamasına davam eden Akman ; “Kongremize katılan tüm halkımıza, Akdeniz Bölge Başkanımız Sayın Topel Yıldız Bey’e, Antalya İl Başkanımız Sayın Eşref Hakan Güneri Bey’e ve Antalya İl Teşkilatımıza, kıymetli delegelerimize ve ayrıca kongremize iştirak eden misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.