Yıldız’dan anlamlı ziyaret

Yıldız’dan anlamlı ziyaret

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız, Şube Müdürü Fatih Özbay ile Nadide Ahmet Balaban Anaokulu öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler günü münasebeti ile Özel Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler07.12.2019 11:58

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile ilçede bazı kurumlarca etkinlik ve ziyaretler gerçekleştirildi. Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız, Şube Müdürü Fatih Özbay ve Nadide Ahmet Balaban Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri ilçenin tek özel eğitim kurumu olan Özel Son Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler. 

 

MİNİK ÖĞRENCİLERE BİLGİ VERİLDİ

Özel bireylerle bir araya gelip, onlarla sohbet ettiler. Rehabilitasyon çalışmaları hakkında minik öğrencilere bilgi verildi. Ziyaret ile ilgili Özel Umut Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Bayram Serik, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle okulumuzu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmet Yıldız ve Şube Müdürümüz Fatih Özbay’a, Nadide Ahmet Balaban Okulu Öğretmen ve öğrencilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.” diye konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.