Yıldız, yılsonu değerlendirmesinde bulundu

Yıldız, yılsonu değerlendirmesinde bulundu

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı geçtiğimiz Cuma günü sona erdi. Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız yılsonu değerlendirmesinde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her alanda verimli bir yıl geçirdiklerini söyledi.18.06.2019 11:42

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız, ilçemizin 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı karnesini değerlendirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her alanda verimli bir yıl geçirdiklerini belirtti. Yıldız; “ Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2018-2019 Eğitim - Öğretim yılı her alanda verimli geçti. Kurum olarak hem sosyal hem kültürel faaliyetler olsun. Yurt ve pansiyon denetlemeleri olsun verimli geçti. Çok büyük sıkıntılar aksaklıklar yaşamadık. İlkokul ve ortaokul ’da 37, ortaöğretimde 40, özel eğitimde 11 servis olmak üzere 88 servisin yıl boyunca Jandarma ekipleri ile birlikte denetimini yaptık. Korkuteli 19 ilçe içinde en çok yurt ve pansiyonun olduğu ilçelerden biri.” dedi.

“ Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim”

Yıldız; “  Daha önceleri pansiyonlarımız ve yurtlarımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bazında yılda bir kez denetleniyordu. Artık yılda üç kez denetleniyor. Şube müdürlerimiz ile birlikte çat kapı ziyaretler yaptık. Öğrencilerimiz ile birlikte yemek yedik. Kendi yemediğimizi onlara da yedirmedik. Onların huzur ve güvenliği bizler için çok önemli. Yıl boyunca yaptığımız tüm etkinliklerde ilçe amirlerimizden takdir ve beğeni aldık. Okullarımızda yapılan kermeslerimizde tüm öğretmenlerimiz çalıştı. Tüm okullarımıza, öğretmenlerimize, idarecilerimize hizmetli arkadaşlara, çok teşekkür ediyorum. Okul sporları, çocuk oyunları, tüm etkinliklerimiz amacına ulaştı.” diye konuştu. 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.