Güreşçiler madalya için gittiler

Güreşçiler madalya için gittiler

Korkuteli Güreş Eğitim Merkezi güreşçileri, hafta sonu yapılacak olan grup müsabakaları için Manisa ve Karaman’a gittiler. 14.03.2014 11:17

14-16 Mart tarihleri arasında Manisa ve Karaman’da 15-16 yaş arası okul sporları Güreş grup müsabakaları için Korkuteli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve Korkuteli Lisesinde okuyan Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi öğrencileri ilimizi ve ilçemizi temsilen katılacaktır.

Bursa’daki Türkiye şampiyonasından derecelerle dönen Bayanlarda Tuğba Kılıç, Erkeklerde M. Talha Kılıç ve da Cihan Uran Korkuteli’ne ve Antalya’yı temsile edecekler.

Geçen hafta Bursa’da Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Bayanlar ve Yıldız Serbest Erkekler,  Yıldız Erkekler Grekoromen Türkiye Şampiyonasına katılan Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi sporcularından Bayanlarda 70 kiloda Tuğba Kılıç Türkiye 1. Olurken, Grekoromende 85 kiloda M. Talha Kılıç ve serbestte 42 kiloda Cihan Uran Türkiye 2., Serbest güreşte 100 kiloda Mehmet Kaya, 85 kiloda Murat Demir  Türkiye 3. Oldu. Serbest güreşte 63 kiloda İbrahim Çağlayan ile 76 kiloda M.Emre Bağa Türkiye 5. Olurken, 46 kiloda Serbes güreşte Halil Kocaer, Türkiye 7. Olmuşlardı.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.