SON DAKİKA
Hava Durumu

DÜZEN: TARIM OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir araya geldiği ilçedeki basın mensuplarına gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Düzen, hükümetin para politikasını eleştirerek, tarıma üretime dayalı bir politika izlenmesi gerektiğini vurguladı.

Haber Giriş Tarihi: 12.01.2022 09:57
https://www.korkutelimanset.com
DÜZEN: TARIM OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Başkan Düzen konuşmasında; “Bugün Türkiye’yi meşgul eden en önemli konu para politikası konusu.  Malumunuz Sayın Cumhurbaşkanımız Nasvar adı altında özellikle ayete vurgu yaparak faizle bir mücadele vereceğini söyledi. Evet, biz Milli Görüşçüleriz. Hayatımız faizle mücadele ile geçti. Biz sadece faiz yememekle değil, faizin kökünü kazımakla mükellefiz. Bundan hiç taviz vermeyeceğiz.  Sayın Cumhurbaşkanımız Korkuteli aracılığı ile yine size sesleniyorum; Gelin dövizlerimizi bozduralım ve Korkuteli’mizde gübre fabrikasına yatıralım paramızı. Bütün Korkutelili çiftçi kardeşimiz, tarımcı arkadaşımız gübre fabrikası, salça fabrikası, domates suyu, nar suyu fabrikası Türkiye’nin dört bir yanında dalga dalga üretime dayalı fabrikasyona üretime faydalı bir programı icra edelim. Çünkü biz üretim diyoruz, başka bir şey demiyoruz.  Bize kulak verin sesimize kulak verin, üretim diyoruz başka bir şey demiyoruz. Tarım diyoruz, tarım olmazsa olmazımızdır.” Diye konuştu. Saadet Partisi, önümüzdeki günlerde tarım odaklı bir konferans düzenleyerek çiftçiyi ve üreticiyi dinleyecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri, Korkuteli
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.